Я ЗА ЛЕГАЛЬНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ

12.11.2018 спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області був проведений флеш-моб “Я за легальну заробітну плату” в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 Білоцерківської міської ради Київської області. До проведення флеш-мобу активно долучились учні школи. Працівники управління розповіли про основні принципи побудови системи пенсійного забезпечення в Україні та про залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачено внески. Наголосили, що кожен з присутніх повинен розуміти переваги легальної зайнятості, а також наслідки отримання заробітної плати в “конверті”.

Наприкінці зустрічі учням було запропоновано зареєструвати своїх батьків на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, щоб отримати можливість дистанційного доступу до особистих даних про стаж, заробіток, розмір пенсії тощо.