Зустріч з трудовим колективом Рокитнянської центральної районної бібліотеки

09 листопада 2018 було проведено зустрічі з трудовим колективом Рокитнянської центральної районної бібліотеки. Під час зустрічі висвітлено ряд питань щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного

страхування та єдиних принципів нарахування пенсії. Особливу увагу звернули на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій, також присутніх було ознайомлено з сервісом СМС- інформування від Пенсійного фону України, переваги отримання електронних послуг за допомогою Веб-порталу та можливості електронного пенсійного посвідчення.     Надано відповіді щодо призначення та перерахунку пенсії, продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу та соціальні ролики про легальну заробітну плату, та ознайомлено з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки, зареєстровано 1 особу на Веб-порталі та підписано 1 газету «Пенсійний кур’єр»