Зустріч з трудовим колективом

29 жовтня 2018, головним спеціалістом сектору обслуговування громадян в           м. Узині Кравець Світланою Володимирівною, було проведено зустріч з трудовим колективом комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Узинської міської ради Білоцерківського району Київської області.

В ході зустрічі Кравець С. В., висвітлила ряд питань щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсії. Особливу увагу звернула на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій, також присутніх було ознайомлено з сервісом СМС- інформування від Пенсійного фону України, оформлення довідок з QR-кодом, переваги отримання електронних послуг за допомогою Веб-порталу та можливості електронного пенсійного посвідчення.

На ряд поставлених питань надано відповіді щодо призначення та перерахунку пенсії, а саме, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники:

1. тривалість трудового стажу;
  2. індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
  3. середня зарплата по країні за останні три роки перед призначенням пенсії.

Було продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу та соціальні ролики про легальну заробітну плату, та ознайомлено з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.