Зустріч з ветеранами

30 жовтня 2018 року відбулося розширене засідання президії Білоцерківської районної організації ветеранів України, присвячене 42 річниці утворення даної організації. На засіданні були присутні заступник голови Білоцерківської  РДА Володимир Толочко, помічник народного депутата Гудзенко В.І.  Людмила Веряскіна, голова Білоцерківської районної організації ветеранів України Віктор Рудий, начальник управління соціального захисту населення  Білоцерківської РДА Валентина Бачинська, заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Олена Голуб, керівники осередків ветеранських організацій Білоцерківського району.

На засідання обговорювались питання роботи Білоцерківської районної організації ветеранів України, соціального захисту ветеранів, надання пільг та субсидій. Олена Голуб розповіла про пенсійне забезпечення громадян Білоцерківського району, отримання електронних послуг через Веб-портал Пенсійного фонду України, впровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, СМС повідомлення, електронні пенсійні посвідчення. На всі питання присутніх були надані роз’яснення та відповіді.

З кожними роком ветеранів стає все менше, але завдячуючи наполегливій праці членів ветеранської організації вирішуються проблемні питання мешканців Білоцерківського району.  З нагоди 42 річниці утворення ветеранської організації присутніх привітали з святом, побажали натхнення, довголіття, щедрості, щирості  та вручили грамоти від імені народного депутата Гудзенка В.І. та  голови Білоцерківської РДА Джегура А.Г.  за активну участь у роботі  по забезпеченню благополуччя ветеранів Білоцерківського району.