Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

26.10.2018 відбулася зустріч заступника начальна віддіду адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Однорог Ольги Володимирівни та головного спеціаліста Компанця Альберта Олеговича з начальником відділу кадрів Матросовою Людмилою Василівною завода пакувального обладнання «ТЕРМО-ПАК».

На зустрічі було  роз’яснено, що відтепер на ВЕБ-порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

У кабінеті можна переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі — щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.

Окрім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

Ще одна функція, яка стає доступною для роботодавця у його кабінеті — можливість отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). До цього часу первинні дані для розрахунку — страховий стаж та розмір заробітної плати  надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується. Увійти до кабінету роботодавець може через електронний цифровий підпис.

Було зареєстровано завод «ТЕРМО-ПАК», як юридичну особу, а також працівників у кількості 163 на ВЕБ-порталі ПФУ.