Виїзний прийом в м Узин

17 жовтня в приміщення Узинської міської ради відбувся виїзний прийом громадян   під головуванням Гринчука Віталія Юрійовича, голови Узинської міської об’єднаної територіальної громади, за участю  Васильєвої Алли Віталіївни, начальника управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, Будка Костянтина Володимировича, начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, Голуб Олени Іванівни, заступника  начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області,  Соколовського Миколи Васильовича, заступника  начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області,  Соколовського Миколи Васильовича, Саражинської Нелі Анатоліївни, начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій в м.Узин. На прийом звернулось 53 особи – пенсіонери військовослужбовці з питаннями перерахунку пенсій з 01.01.2018,  щодо включення в розрахунок процентних надбавок за класність, за виконання особливо важливих завдань, за роботу з особовим складом, за секретність, премія та зменшення розміру процентної надбавки за вислугу років. Діалог відбувсяв в теплій та дружній атмосфері, всі пенсіонери були задоволені відповідями на запитання та  наданими консультаціями.