Спільна нарада

16 жовтня в приміщенні управління відбулася спільна нарада Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та Білоцерківського управління Державної Казначейської служби України Київської області. На нараді присутні заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління  Олена Голуб, начальник Білоцерківського управління УДКСУ Оксана  Кабачій, завідувач юридичного сектору Білоцерківського управління УДКСУ Ірина Козоріс та керівники відділів Білоцерківського об’єднаного управління. Під час наради обговорювалось питання щодо погашення заборгованості по судових рішеннях відповідно до Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» та порядок проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо виплати заборгованості по рішеннях суду.