Спільна нарада

12.10.2018року в приміщенні Білоцерківського міського центру зайнятості за участю представників Державної інспекції праці, Пенсійного фонду, Білоцерківської міської ради та Центру зайнятості відбулась спільна нарада, на якій було обговорено питання виконання доручень уряду щодо  детінізації відносин у сфері зайнятості.

Під час заходу присутні обговорили питання подальших спільних зусиль, спрямованих на перебудову свідомості роботодавців, найманих працівників та пересічних громадян щодо забезпечення соціальних гарантій працюючих та збільшення надходжень до бюджету. Представники Пенсійного фонду наголосили, що з 2004 року акцент при розрахунку пенсій робиться не на трудовий, а на страховий стаж – період, протягом якого із заробітної плати відраховувались внески. При цьому враховується і термін роботи, і розмір зарплати.