Навчання з спеціалістами щодо призначення пенсій

На початку жовтня заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Голуб Олена Іванівна провела навчання з спеціалістами відділів з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.   На навчанні обговорювались питання по  дотриманню вимог чинного законодавства при призначенні, перерахунках та виплаті пенсій. Особливу увагу звернули на  питання щодо  особливості призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, призначення пенсій згідно Закону України «Про державну службу» та питання виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам,  оформлення документів для призначення пенсій відповідно до міжнародних угод тощо.