Продовжується робота мобільних точок доступу з надання правової допомоги

Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду повідомляє, що на виконання графіку, затвердженого спільним наказом від 23.07.2018 №449/6//12/459/203 «Про затвердження графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області, посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Київської області, посадових осіб органів Пенсійного фонду України Київської області та посадових осіб органів соціального захисту населення Київської області з 02 серпня 2018 року по 20 грудня 2018 року» 02 серпня 2018, головний спеціаліст Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Сажина Юлія Віталіївна прийняла участь в роботі мобільних точок доступу в с. Храпачі та с. Піщана Білоцерківського району.
За участю посадових осіб було проведено прийом в приміщенні Храпачівської сільської ради з 10-00 до 12-00, на який звернулись за консультацією з питань пенсійного забезпечення 18 осіб, та в приміщенні Піщанської сільської ради, з 12-00 до 14-00, де було прийнято 5 осіб з питань пенсійного забезпечення. Громадянам, які звернулись на прийом, надано роз’яснення та відповіді на запитання щодо функціонування Веб-порталу, смс-інформування, роздані інформаційні буклети з питань пенсійного забезпечення, накопичувальної системи, легалізації заробітної плати. Під час проведення прийому посадові особи органів територіального управління юстиції, Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Пенсійного фонду України та соціального захисту населення оперативно надають консультації та допомогу різним категоріям населення за місцем проживання.