1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Так, 1 жовтня заступник начальника Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області Олена Голуб разом з заступником голови Білоцерківської райдержадміністрації Володимиром Толочко та директором Білоцерківського районного територіального центру надання соціальних послуг Віктором Горовим завітали до відділення стаціонарного догляду одиноких громадян та людей похилого віку Білоцерківської райдержадміністрації в с. Макіївка звернулися з теплими словами до підопічних громадян даного відділенн я та вручили їм подарунки.

Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Довге життя – ознака доброго здоров’я. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.