Зустріч в трудовому колективі

11 вересня 2018 головним спеціалістом Таращанського відділу  з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Шостак Г.М проведено зустріч в трудовому колективі ТОВ «Поліграф»

На зустрічі надано роз’яснення щодо порядку звернення за призначенням та перерахунком пенсії, особливостей підтвердження пільгового стажу, порядку внесення записів про виправлення в трудовій книжці, отримання електронних послуг через Веб-портал Пенсійного фонду України. Також обговорювались питання щодо механізму розрахунку складових пенсійної виплати та порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам, впровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, надання послуг .

По закінченню зустрічі присутні отримали інформаційні матеріали та переглянули відеоролики про Веб-портал ПФУ