Зустріч в трудовому колективі Фізичної особи підприємця Чернишевської Людмили Іванівни

27 вересня 2018 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

була проведена  . Працюючим надано роз’снення, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення працівника: гарантованого розміру заробітної плати, права на матеріальне забезпечення в старості, права на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, права на оплату лікарняного та  якщо сума нарахованої заробітної плати менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

Проведено  інформаційно – роз’яснювальну роботу з платниками єдиного внеску, визначеними пунктами 4, 5 частини першої статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо впливу розміру сплаченого єдиного внеску в 2017 році на розмір майбутньої пенсії.

Присутнім розповіли про можливість дистанційного отримання послуг через веб-портал електронних послуг та залучали до СМС-інформування від Пенсійного Фонду України. Було продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу та соціальні ролики про легальну заробітну плату. Також ознайомили з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі  були роздані буклети та листівки.