ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

27 вересня 2018 головним спеціалістом Таращанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київській області Світланою Бурдейною проведено зустріч з трудовим колективом  Таращанського центру первинної медико-санітарної допомоги.

В ході  зустрічі Світлана Валеріївна висвітлила ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Ознайомили присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 січня 2018 та з 1 квітня 2018, надала роз’яснення про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати.

Особливу увагу  звернула на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій та

функціонування веб-порталу надання електронних послуг ПФУ. Під час зустрічі присутніх ознайомлено з інформаційними матеріалами, які висвітлюються  на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр» та надано відеоролик для перегляду.

На ряд поставлених питань надала відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій.