Зустріч з трудовим колективом

20 вересня 2018 року   відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області трудовим колективом Рокитнянської центральної районної бібліотеки. Головний спеціаліст Рокитнянського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Катерина Павленко ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України,  залежності трудового стажу від своєчасної сплати внесків до Пенсійного фонду України, надала роз’яснення щодо призначення та перерахунку пенсій, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, легалізації зайнятості та детінізації заробітної плати. Особливу увагу звернула на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій, функціонування веб- порталу надання електронних послуг, СМС-інформування. Під час зустрічі присутніх ознайомлено  з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.