Зустріч в центрі зайнятості населення

20.09.2018 начальник Рокитнянського відділу обслуговування громадян Марія Лісняк  прийняла участь  у Ярмарку вакансій, проведеного Рокитнянським районним центром зайнятості.

На Захід були запрошені роботодавці, представники органів виконавчої влади, контролюючих органів та шукачі роботи. Було присутньо близько 60 осіб.

Марією Лісняк  висвітлено проблему  «Легалізації заробітної плати». Роз`яснено присутнім про залежність розміру пенсії від стажу та офіційно нарахованої заробітної плати.  Наголошено, що за допомогою таких послуг, як СМС-інформування та Веб-портал Пенсійного фонду України здійснюється контроль за роботодавцем.

По завершенні виступу всім бажаючим роздано інформаційні буклети щодо пенсійного забезпечення та послуг, які надаються органами ПФУ.