ВІДБУЛАСЯ СЕМІНАР-НАРАДА ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ

20 вересня 2018 року в актовому залі Таращанської  райдержадімінстрації відбулася семінар-нарада для фізичних осіб – підприємців та бухгалтерів підприємств, установ та організацій  Таращанського району

На сьогоднішній день нагальним є питання щодо забезпечення дотримання соціальних гарантій, в першу чергу, легалізація виплати заробітної плати найманим працівникам, своєчасність сплати ЄСВ та подання звітності.

На нараді від Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області були присутні головний спеціаліст фінансово-економічного відідділу Тетяна Гудзовська та головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ігор Сальніков.

Під час заходу Ігор Сальніков ознайомив присутніх, а їх було понад 70, зі змінами в законодавстві, які стосуються порядку нарахування та сплати єдиного внеску щодо порядку заповнення Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування (додаток 4) про послуги які надає Пенсійний фонд через Веб-портал та про переваги накопичувальної системи, яка починає діяти з 01.01.2019.

Тетяна Гудзовська проінформувала про негативні наслідки отримання заробітної плати «в коверті» та соціальну незахищеність нелегально оформлених найманих працівників, про заємозв’язок  між відрахуваннями до Пенсійного фонду України та розміром майбутньої пенсійної виплати та наголосила про своєчасніть сплати єдиного соціального внеску. Також, нагадала про можливість одноразової сплати ЄСВ за попередні періоди при добровільній участі у системі загальнообовязкового державного соціального страхування.

Були роздані буклети та листівки стосовно послуг, які надає Пенсійний фонд України.