Зустріч з трудовим колективом

18 вересня 2018 року відбулася зустріч головного спеціаліста Рокитнянського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом Рокитнянського відділу культури, молоді та спорту.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетяна Бабенко ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України,  обговорювались питання легалізації зайнятості та детінізації заробітної плати, запровадження накопичувальної системи, залежності трудового стажу від своєчасної сплати внесків, функціонування веб-порталу надання електронних послуг. Присутнім на зустрічі роздані буклети та продемостровано відеоролики про роботу Веб-порталу.