Зустріч з трудовим колективом

15 вересня 2018 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом  фізичної особи – підприємця Шукало Наталії Олександрівни.

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій м.Узин Томіна Лариса Анатоліївна ознайомила присутніх про ухвалену постанову урядом від 22.08.2018 року про внутрішні реорганізації органів Фонду в 15 областях, щодо якісного обслуговування громадян. Фонди, як і раніше, працюватимуть за принципом поділу на ФРОНТ- ОФІС, який працює з клієнтами і для клієнтів, та БЕК-ОФІС- працівники, які опрацьовують документи та заяви від громадян. Також надана консультація з питань порталу електронних послу пенсійного фонду України https:// portal.pfu.gov.ua, де в особистому кабінеті людина може, наприклад, дізнатися про свій страховий стаж, а пенсіонер – побачити розмір пенсії та як її обчислено. Надана інформація про запровадження нового сервісу щомісячного отримання СМС з інформацією про зарахування певного місяця роботи до страхового стажу та про сплату/несплату  роботодавцем єдиного соцвнеску. А за допомогою QR- коду через веб – портал можна отримати форму ОК-5, довідку про розмір пенсії тощо.