Зустріч з студентом

Вже стало традицією зустрічатись з студентами, які навчаються за направленнями Пенсійного фонду України. Так, в вересні відбулася така зустріч начальника відділу по роботі з персоналом Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Колосовською Тетяною з студентом V курсу Національного  авіаційного університету Єнютіним Денисом.

В ході зустрічі розглянуті питання щодо системи обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій,  страхового стажу для призначення пенсій, переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Також  було продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу та соціальні ролики про легальну заробітну плату.

Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр»,  роздані інформаційні матеріали та буклети.