Привітання з 100- річним ювілеєм

11 вересня 2018 року перший заступник начальника головного управління ПФУ у Київській області Верещак Василь Миколайович разом з начальником Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області Будком Костянтином Володимировичем та заступником начальника Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області Соколовським Миколою Васильовичем завітали до мешканки с.Лук’янівка Таращанського району Пирх Наталії Харлампіївни та привітали її з ювілеєм — 100-річчям з дня народження.

Наталія Харлампіївна — шанована людина в с. Лук’янівка, все свою життя пропрацювала вчителем та має 42 роки стажу, за свою трудову діяльність випустила не одне покоління випускників, користується повагою серед односельчан. Пані Наталія має  велику дружну родину  – дітей, онуків, правнуків та змалечку привчала їх до роботи та поваги до людей.