Зустріч з трудовим колективом

27 серпня 2018 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з працівниками науково-дослідного центру «Київагропромпродуктивність».

Головний спеціаліст Рокитнянського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського ОУПФУ Київської області Гулковська Т. О. ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України щодо перерахунків пенсії з більшого стажу та заробітку відповідно до ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», залежність трудового стажу від своєчасної сплати внесків до Пенсійного фонду та залежність розміру пенсії від суми нарахованої заробітної плати. Проінформувала працівників щодо функціонування веб-порталу надання електронних послуг ПФУ.