Правопросвітницькі заходи Білоцерківського УПФУ спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Білоцерківській виправній колонії № 35

22.08.2018 головним спеціалістом юрисконсультом Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Двірником Іллею,  спільно з в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Олександром Дегтярем та начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД Анатолієм Мартосічем проведено правопросвітницький захід у Білоцерківській виправній колонії № 35.

У ході заходу надані правові консультації із питань законності утримання коштів із соціальних виплат засуджених, надано роз’яснення, що відповідно до Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та Порядку відшкодування вартості витрат на утримання засуджених в установах виконання покарань із нарахованого заробітку, пенсій та іншого доходу відшкодовується вартість витрат на утримання засуджених в установах виконання покарань яка, розраховується за видами наданих послуг, які безпосередньо пов’язані із забезпеченням створення належних матеріально-побутових умов під час відбування покарання. При цьому не менш як п’ятдесят відсотків пенсії зараховується установою за місцем відбування покарання на особовий рахунок засудженого.

Також під час заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо проекту «Я маю право!».