Легальна заробітна плата – достойна пенсія в старості!

20 серпня 2018 року відбулася зустріч начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Будка Костянтина  Володимировича та головними спеціалістами фінансово-економічного відділу Андроновою Світланою Борисівною і Степенко Мирославою Анатоліївною з трудовим колективом Товариства з обмеженою відповідальністю “Фастівка”. На зустрічі ознайомили присутніх із системою обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Працюючим було роз’яснено про те, що нелегальна заробітна плата зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів,  а головне, така зарплата послаблює соціальний захист працівників. Працівник,  який отримує заробітну плату в «конверті», є повністю беззахисним перед роботодавцем. Використовуючи працю людей без належного оформлення документів, роботодавці порушують Кодекс Законів про працю України (порушення вимог статті 95 КЗпП щодо недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці).

Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. З головним бухгалтером ТОВ “Фастівка” проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення помилок у звітності.

Присутнім розповіли про можливість дистанційного отримання послуг через веб-портал електронних послуг та залучали до СМС-інформування від Пенсійного Фонду України. Також ознайомили з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі  були роздані буклети та листівки.