Зустріч з трудовим колективом

15 серпня 2018 року відбулася зустріч представника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом приватного підприємства «Агрофірма Узинська».

Головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій м.Узин Довгаль Ніна Петрівна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України з 01 січня 2018 року та 01 квітня 2018 року щодо перерахунків пенсії з більшого стажу та заробітку відповідно до ст. 42
Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Надала роз’яснення про порядок проведення перерахунків, умови призначення пенсій за віком з 01 січня 2018 року, необхідний страховий стаж для виходу на пенсію, порядок звернення громадян для оформлення пенсійних виплат.