Привітання ювеляра

Сторіччя від дня народження відзначила жителька селаБикова Гребля Білоцерківського району Ткаченко Марія Остапівна. 16 серпня ювілярку привітали з цією визначною датою керівник Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області Будко Костянтин Володимирович, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Луценко Світлана Анатоліївна, заступник начальника юридичного відділу Слесаренко Ярослав Ігорович та представник сільської ради Шульга Валентина Петрівна. Вони побажали довгожительці міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя, вручили їй цінний подарунок.

Іменинниця має велику і щасливу родину: двох доньок, внуків, правнуків та праправнуків. Усе життя жінка тяжко працювала. Рідні пенсіонерки запевняють, що доля щедро нагородила її довголіттям за безмежну доброту й дивовижне ангельське терпіння. За довгі роки життя мужня жінка нікому не дорікнула, смиренно долала всі випробування, заповідаючи чесноти добропорядності новим спадкоємцям сімейних традицій.