Проведена зустріч

14 серпня 2018 року головним спеціалістом Таращанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі Таращанського районного територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) в присутності керівника центру Шульги З. А. На зустрічі ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, зокрема щодо запровадження пенсійної реформи з 01 жовтня 2017 року, надали роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.

Спеціаліст Пенсійного фонду  розповіла про можливість дистанційного отримання послуг через веб-портал електронних послуг та залучали до СМС-інформування від Пенсійного Фонду України.