Спільна нарада щодо заходів по погашенню боргів по ЄСВ

13 серпня 2018 року Білоцерківське об’єднане управління ПФУ взяло участь у робочій нараді, яку провели спільно з головою Білоцерківської райдержадміністрації Геннадієм Джегуром, представниками фіскальної служби, керівниками місцевих ринків.

Головна мета наради- інформування підприємців про необхідність своєчасної сплати єдиного соціального внеску та погашення існуючої заборгованості по єдиному внеску. Під час наради опрацьовано питання погашення заборгованості зі сплати ЄСВ фізичними особами – підприємцями. Також досягнуто домовленості з керівниками ринків про можливість моніторингу страхового стажу та доходів через послуги, що надаються ПФУ в електронному вигляді (смс-інформування та веб-портал).