Гарантія соціальної захищеності – легальна заробітна плата!

08 серпня 2018 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі фізичної особи-підприємця Шлапацька Інна Юріївна. На зустрічі ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України в 2017 році, зокрема щодо запровадження пенсійної реформи з 01 жовтня 2017 року, надали роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Працюючим було роз’яснено про те, що на сьогоднішній день великою проблемою є виплата заробітної плати “в конвертах”, тіньові заробітні плати не вигідні самим працівникам, адже негативно впливають на рівень їх соціального забезпечення, а саме: на допомогу по безробіттю, на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на лікарняні та права на пенсію.

Спеціалісти Пенсійного фонду  розповіли про можливість дистанційного отримання послуг через веб-портал електронних послуг та залучали до СМС-інформування від Пенсійного Фонду України.