Спільна нарада

07 серпня 2018 р. відбулася спільна нарада Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та Білоцерківського міського відділу державної виконавчої служби Головного міськрайонного територіального управління у Київській області, на якій були присутні начальник Білоцерківського міського відділу держаної виконавчої влади Двірник С. М., начальник Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонд України Київської області Будко К. В., перший заступник Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Мелашенко В. А. На нараді обговорювалися питання щодо планування подальшої роботи  з питань стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Керівниками було прийнято рішення щодо ініціювання проведення спільної наради з органами місцевого самоврядування, Міністерства внутрішніх справ, державної виконавчої служби, державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України та підрозділами управління держпраці щодо оперативного реагування з питань сплати та погашення заборгованості єдиного соціального внеску.