День відкритих дверей в управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області

28 вересня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь студенти юридичного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.

На початку зустрічі  начальник управління Дебольська В.І. розповіла про основні функції та пріоритетні напрями роботи установи, діяльність якої спрямована на реалізацію в місті державної соціальної політики, ефективне вирішення завдань у сфері пенсійного забезпечення, про використання в роботі новітніх систем і технологій, які спрямовані на покращення обслуговування громадян.

image001

У цей день студентська молодь мала змогу ознайомитися з роботою відділу обслуговування громадян, який працює за принципом «єдиного вікна» і побачити як проводиться  прийом пенсіонерів.

image004

Також студенти відвідали інші структурні підрозділи управління – відділи з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 і № 2, платежів до пенсійної системи, контрольно-перевірочної роботи, юридичного відділу тощо, ознайомилися з їх роботою, умовами праці і відпочинку, отримали змістовні роз’яснення на поставлені питання. Приємною несподіванкою для гостей стала зустріч з колишніми випускниками Білоцерківського національного аграрного університету, які працюють в управлінні на посадах спеціалістів та керівників відділів.

image006

Даний захід – це початок доброї традиції проведення в управлінні Днів відкритих дверей для учнівської та студентської молоді, який не тільки знайомить молоде поколінні з роботою установи, а й змушує замислитися про своє майбутнє, працевлаштуватися в управління після закінчення вишу.

image008

image010

У заході взяли участь заступник начальника управління Якимчук Л.І., начальник відділу обслуговування громадян Бурімська О.П, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Рябушко І.В., начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Чайкіна І.О., начальник відділу платежів до пенсійної системи Бублик О.Г., начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Маландій Т.Г.,  начальник юридичного відділу Слесаренко Я.І., начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Кісіна О.В., завідувач сектору адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Трунькова О.В., заступник декана юридичного факультету Білоцерківського національного аграрного університету Єфремова І.І.

О. В. Кісіна. начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи управління

Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області