«Школа майбутнього пенсіонера» продовжує свою роботу

02 серпня 2018р. головним спеціалістом Рокитнянського відділу обслуговування громадян Березовською В.В проведено урок «Школи майбутнього пенсіонера» з представниками поштового відділення у Рокитнянському районі. На уроці обговорювались питання пенсійного забезпечення, змін в пенсійному законодавстві України, надавались роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій,  поняття страхового стажу, умови призначення пенсії, функціонування Веб-порталу для можливості кожному постійно здійснювати контроль за своєю нарахованою заробітною платою та страховим стажем для призначення  (перерахунку) пенсій. По закінченню заняття кожен присутній отримав інформаційні матеріали.