Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ

03 серпня 2018 головним спеціалістом Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Сажиною Юлією Віталіївною проведено зустріч з трудовим колективом  ТОВ «Мрія».

В ході  зустрічі Юлія Віталіївна висвітлила ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Ознайомили присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 січня 2018 та з 1 квітня 2018, надала роз’яснення про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати.

Особливу увагу  звернула на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій та функціонування веб-порталу надання електронних послуг ПФУ. Під час зустрічі присутніх ознайомлено з інформаційними матеріалами, які висвітлюються  на шпальтах тижневика Песійного фонду України «Пенсійний кур’єр» та надано відеоролик для перегляду

На ряд поставлених питань надала відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій. Вона пояснили, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:

  • тривалість страхового стажу;
  • індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
  • середня зарплата в країні за три останні роки перед призначенням пенсії.

Сажина Юлія Віталіївна ознайомила присутніх з нормами чинного пенсійного законодавства в частині повноти та своєчасності сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за попередні та поточні періоди  та вплив сплаченого єдиного внеску  на розмір майбутньої пенсії. Щодо впливу тіньової заробітної плати на рівень соціального забезпечення, а саме: на допомогу по безробіттю, на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на лікарняні та права на пенсію.

Надано роз’яснення про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії, Було продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу та соціальні ролики про легальну заробітну плату, були роздані буклети та листівки.

 

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.

Прийнято 5 заяв про реєстрацію у онлайн-сервісі ПФУ-SMS – інформування.