Зустріч в трудовому колективі

26 липня 2018 головним спеціалістом Рокитнянського відділу  з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Семенютою Ю.О. проведено зустріч в трудовому колективі Рокитнянського відділу статистики.

На зустрічі надано роз’яснення щодо порядку звернення за призначенням та перерахунком пенсії, особливостей підтвердження пільгового стажу, порядку внесення записів про виправлення в трудовій книжці, отримання електронних послуг через Веб-портал Пенсійного фонду України. Також обговорювались питання щодо механізму розрахунку складових пенсійної виплати та порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

По закінченню зустрічі присутні отримали інформаційні матеріали та  проглянули відеоролики про веб-портал ПФУ.