Зустріч в трудовому колективі

26 липня 2018 року головний спеціаліст сектору обслуговування громадян у м Узині Кравець Світлана зустрілась  з працівниками колективу  ТОВ Олійникова Слобода» . На зустрічі обговорювались питання пенсійного забезпечення, змін в пенсійному законодавстві України,  порядок осучаснення раніше призначених пенсій, надавались роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій,  поняття страхового стажу, умови призначення пенсії, добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, легалізація зайнятості та детинізація заробітної плати.  Роз’яснено та надано відповіді  щодо функціонування Веб-порталу, присутні продемонстровано відео-ролики та роздано буклети та листівки.