Спільна нарада по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників

27 липня 2018 року на виконання Плану заходів щодо координації спільних дій по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та на виконання окремого доручення Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області від 26.07.2018 року №38-Д проведено спільну нараду з виконавчим директором Білоцерківської міської організації роботодавців Федерації роботодавців України Іваном Чаусом по організації спільної роботи по погашенню заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та по виявленню ознак використання праці неоформлених працівників.

Перший заступник об’єднаного управління Віолета Мелашенко зауважила, що наповнення бюджету Пенсійного фонду – запорука своєчасної виплати пенсій.  Однією з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць. Такий нелегальний заробіток не хвилює пересічного громадянина на початку свого трудового шляху. Лише з наближенням пенсійного віку виникають думки про легальний розмір заробітку, а час вже втрачено безповоротньо, адже  починаючи з січня 2018 року, право на призначення пенсії за віком після 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватись, щороку на один рік.