ЛЕГАЛЬНА ЗАРПЛАТА – СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПРАЦІВНИКІВ!

24 липня 2018 року спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Киришун Н.А. та Музиченко О.М. була проведена зустріч в трудовому колективі книжкового магазину “Буквоїд». Присутніх ознайомили із чинниками, які впливають на призначення пенсій в майбутньому та необхідність легалізації оплати праці. Було наголошено на тому, що вітчизняне законодавство висуває вимогу приділяти особливу увагу здоров’ю неповнолітнього працівника як під час прийняття його на роботу, так і безпосередньо під час роботи. Зокрема, положення ст.. 191 КЗпП вимагають від роботодавця приймати на роботу неповнолітніх лише після попереднього медичного огляду. А у подальшому, до досягнення 21 року, такі особи щороку підлягають обов’язковому медичному огляду. Також було проінформовано про можливість добровільної участі у системі добровільного соціального страхування.

Наприкінці зустрічі присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати, а пенсіонери – розмір своєї пенсії. Також було ознайомлено з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр», а також роздані буклети та листівки.

Заступник начальника

фінансово-економічного відділу