Виїзний прийом громадян в с Насташка

17 липня 2018 головним спеціалістом пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олефір О.М. проведено виїзний прийом в приміщення сільської ради с.Насташка.

Під час прийому спеціалістом було надано роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати, ознайомлено присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 квітня 2018 та 01 липня 2018.

Під час зустрічі присутні ознайомились  з інформаційними матеріалами,  які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр» та проглянули відеоролики про веб-портал ПФУ.

Олефір Оксана  надала відповіді на ряд поставлених питань стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій. Вона пояснили, що на розмір пенсії впливають індивідуальні показники пенсіонера такі як: тривалість страхового стажу, індивідуальний коефіцієнт заробітної плати, середня зарплата в країні за  три останні роки перед призначенням пенсії.

Нею було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій через відділення поштового зв’язку.  Нарікань на виплату пенсій відділенням поштового зв’язку з боку пенсіонерів немає.