Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

28 вересня 2016  року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся виїзний прийом громадян до Білоцерківського міського товариства інвалідів «Фенікс» Київської обласної організації «Союз організації інвалідів в Україні».

Заступник начальника управління Якимчук Людмила Іванівна та провідний спеціаліст  відділу  з питань призначення перерахунку та виплати пенсій №1 управління Пономарьова Яна Андріївна ознайомили присутніх з діючим пенсійним законодавством та змінами до нього. Було надано роз’яснення щодо призначення пенсій в разі втрати годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та умов виходу на пенсію відповідно до статті 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Також було розглянуто питання щодо запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр», надані інформаційні матеріали.

Я.А. Пономарьова , провідний спеціаліст відділу з питань
призначення,  перерахунку та виплати пенсій №1