СМС повідомлення від Пенсійного фонду

Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян – смс-інформування. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати пові­домлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’яз­ку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призна­ченої пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пен­сії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пен­сії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків.

За до­по­могою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надси­латимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської  області за адресами:

м.Біла Церква, вул.. Я.Мудрого, 2

м.Біла Церква, б- Олександрійський, 106,

м. Біла Церква, вул.. Леваневського, 34,

м Узин, вул.. Котляревського, 16,

м.Тараща, вул.. Софіївська, 3,

смт Рокитне вул Першотравнева ,6,

і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби.

Особи, які користуються послу­гами Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за допо­мо­гою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу без­посередньо на порталі, не звертаючись до сервісного центру. Також ді­знатись більше інформації можна на офіційному веб-сайті ПФУ: www.pfu.gov.ua