«Школа майбутнього пенсіонера» продовжує роботу

17.07.2018 року головним спеціалістом Рокитнянського відділу  обслуговування громадян  Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Семенютою В.В.. був проведений урок в «Школі майбутнього пенсіонера» з працівниками Рокитнянського споживчого товариства.

В ході проведення уроку присутнім було роз’яснено про необхідність легалізації заробітної плати, важливість страхового стажу для призначення пенсії, роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети, продемонстровані відеоролики та проінформовано про надання послуг СМС –інформування.