Продовжується робота мобільних точок доступу з надання правової допомоги

На виконання графіку, затвердженого спільним наказом від 29.03.2018 №190/6/11/192/71 «Про затвердження графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області, посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Київської області, посадових осіб органів Пенсійного фонду України Київської області та посадових осіб органів соціального захисту населення Київської області з 17 квітня 2018 року по 31 липня 2018 року»  17 липня  2018 начальник  Таращанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Гнатенко В.В. прийняла участь в роботі мобільних точок доступу в с. Северинівка та с. Ріжки Таращанського району.

За участю посадових осіб було проведено прийом в приміщенні Северинівської сільскої ради з 10-00 до 12-00, на який звернулись за консультацією  22 особи, з них –  5 осіб з питань пенсійного забезпечення, та в приміщенні Ріжківської сільської ради, з 12-30 до 14-30, на який звернулись – 15 осіб, з них 5 осіб з питань пенсійного забезпечення вйськовослужбовців. Громадянам, які звернулись на прийом, надано роз’яснення та відповіді на запитання,  роздані інформаційні буклети з питань пенсійного забезпечення, накопичувальної системи, легалізації заробітної плати. Завдяки роботі мобільних точок посадові особи органів територіального управління юстиції,  Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Пенсійного фонду України  та соціального захисту населення оперативно надають консультації та допомогу різним категоріям населення за місцем проживання.