Зустріч з трудовим колективом ТОВ « Фурси-Фарм»

11 липня 2018 головним спеціалістом пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області Мельниченко Тетяною Вадимівною проведено зустріч з трудовим колективом  ТОВ « Фурси-Фарм».

В ході  зустрічі Тетяною Вадимівною висвітлила ряд питань: щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів

нарахування пенсій. Ознайомили присутніх із змінами в пенсійному законодавстві України з 1 квітня 2018 та 01 липня 2018, надала роз’яснення про умови призначення пенсій, обчислення страхового стажу та  заробітної плати.

Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Під час зустрічі присутніх ознайомлено  з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр» та продемонстровано відеоролик засобами зв’язку.

На ряд поставлених питань надала відповіді стосовно призначення та перерахунку пенсій, мінімального розміру пенсій.

Вона пояснили, що на розмір пенсії впливають три індивідуальні показники пенсіонера:

• тривалість страхового стажу;
  • індивідуальний коефіцієнт заробітної плати;
  • середня зарплата в країні за три останні роки перед призначенням пенсії.

Нею було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій через відділення поштового зв’язку.  Нарікань на виплату пенсій відділенням поштового зв’язку з боку пенсіонерів немає.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки та прийнято 2 заяви для реєстрації на веб-порталі.