Проведення спільної наради

11.07.2018року першим заступником начальника Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Віолетою Мелашенко, заступником фінансово-економічного відділу Наталією Кізіловою та головним бухгалтером ТОВ “Комфорт” Марією Новогребельською  була , на якій  обговорено місце та дата проведення зустрічі з фізичними особами – підприємцями, які здійснюють підприємницьку діяльність на території ринків «Центральний», «Леваневського» та «Критий ринок», які не сплачують єдиний соціальний  внесок та відповідно яким невраховано періоди роботи до страхового стажу.

Представники Пенсійного фонду наголосили на важливість легальної зарплати, адже з 2004 року акцент при розрахунку пенсій робиться не на трудовий, а на страховий стаж – період, протягом якого із заробітної плати відраховувались внески. При цьому враховується і термін роботи, і розмір зарплати