Робота мобільних точок продовжується

10 липня 2018 року начальником Рокитнянського відділу обслуговування громадян Лісняк М.Л. за участю головного спеціаліста Рокитнянського бюро правової допомоги Денисенко А.В. та державного виконавця відділу ДВС ГТУЮ у Київській  області Смакоти С.В. проведено прийом громадян в Синявській сільській раді.

На прийом звернулось 5 осіб. Питання, які цікавили громадян стосувались перерахунку пенсій та зарахування стажу роботи.

Лісняк М.Л. доведено до відома присутніх про основні зміни в пенсійному забезпеченні, які

відбулись з 01 липня 2018 року та порядок реєстрації на ВЕБ-порталі ПФУ. Також Денисенко А.В. роз’яснено, що кожен може отримати безкоштовну консультацію в Рокитнянському бюро правової допомоги.