Легальна заробітна плата – гарантія соціального захисту працюючих та основа стабільного майбутнього!

11 липня 2018 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі Білоцерківської міської ради “Білоцерківська міська лікарня №1”. На зустрічі присутнім

надали роз’яснення про зміни в пенсійному законодавстві України в 2017 році, щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Працюючим було роз’яснено про те, що виплата заробітної плати за «тіньовими» схемами перешкоджає проведенню соціальних реформ та негативно впливає на добробут кожного громадянина. Адже, одержуючи зарплату в «конверті», людина позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому, а згода на отримання «мінімалки» передбачає мінімальний коефіцієнт заробітку, який враховується

при обчисленні розміру пенсії. Тому, підвищення соціальних стандартів оплати праці давно назрілий крок в умовах високого рівня “тінізації” економіки та значного розриву між мінімальною та середньою заробітною платою.

Особливу увагу звернули на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. З бухгалтером Білоцерківської міської лікарні №1 проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення помилок у звітності.
Присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Було продемонстровано інформаційні відеоролики про роботу Веб-порталу та соціальні ролики про легальну заробітну плату. Працюючих ознайомили з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі були роздані буклети та листівки.