З робочим візитом до Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

09 липня 2018 року заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олена Зорка та заступник начальника управління пенсійного забезпечення головного управління Лілія Степанюк відвідали Білоцерківське об’єднане управління.

Олена Юріївна розпочала свій візит з робочої наради з керівництвом Управління, під час якої обговорили проблемні питання, що виникають на місці та шляхи їх вирішення.  Окрім того Олена Зорка провела навчання для фахівців відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, під час якого зосередила увагу на основних положеннях законодавства з питань пенсійного забезпечення, зокрема, щодо визначення права на призначення пенсій різним категоріям громадян, обчислення страхового стажу та інші питання, які виникають після впровадження пенсійної реформи.

Цього ж дня фахівці головного управління провели прийом громадян. Основними темами, що викликали зацікавленість, стали проведення перерахунку пенсій, можливості збільшення пенсійних виплат шляхом залучення додаткових документів.