Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

27 вересня 2016  року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся виїзний прийом громадян до Комунального закладу  Білоцерківської міської Ради – Клубу  за місцем проживання “  Прометей “ .

Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області Голубець Володимир Іванович та головний спеціаліст  відділу  з питань призначення перерахунку та виплати пенсі №1 Ненько Ольга Миколаївна, ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, механізмом нарахування та перерахунку пенсійних виплат. Розглядалося питання  зарахування  до стажу періодів  навчання  в середніх та вищих навчальних  закладах, проходження  військової служби, догляду  за  дитиною до 3-х річного віку та догляду до 12-ти річного віку відповідно до ст. 30 п.13 ЗУ  “ Про статус і соціальний  захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи “. Було надано роз’яснення щодо реєстрації на веб- порталі Пенсійного фонду України та переваг отримання призначених виплат через банківські установи та можливістю  користування телефоном “ гарячої лінії “. Розглядалось питання запровадження Стратегії розвитку комунікацій органів Пенсійного фонду, системи обслуговування громадян в органах ПФУ на базі централізованих інформаційних технологій з метою автоматизованої обробки даних та максимального доступу до інформації. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

головний спеціаліст  відділу  з питань
призначення перерахунку та виплати пенсі №1
Ненько О.М.