Спільний прийом громадян щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги

На виконання меморандуму про співробітництво та взаємодію з Білоцерківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області 04 липня 2018 року працівники Білоцерківського об’єднаного управління взяли участь у проведенні спільного прийому громадян на базі Білоцерківської РДА.

В першу чергу такі заходи спрямовані на подальше зростання довіри до органів державної влади, налагодження взаємодії у процесі реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, забезпечення додержання вимог законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, соціальної захищеності пенсіонерів.

В ході спілкування були надані роз’яснення про умови дострокового виходу на пенсію учасників АТО, про зміни призначення пенсії цивільним пенсіонерам, обчислення страхового стажу та заробітної плати.