Зустріч з трудовим колективом Пилипчанської сільської ради

04 липня 2018 року в приміщенні сільської ради с.Пилипча  відбулася зустріч Наталії Ямбуренко, заступника начальника Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом.

На зустрічі розглядались питання реформування пенсійної системи України, легалізації зайнятості та детинізації заробітної плати, залежності трудового стажу від своєчасної сплати внесків,  впровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, присутнім надано роз’яснення про необхідний страховий стаж для призначення пенсій з 01 січня 2018 року. Особливу увагу приділено  наданню послуг в електронному вигляді за допомогою Веб-порталу  Пенсійного фонду України.

Під час зустрічі присутнім продемонстровано інформаційні відео-ролики про Веб-портал ПФУ та легалізацію заробітної плати, роздані інформаційні буклети.